Skocz do zawartości

Pakiet i asw 28


intel1995

Rekomendowane odpowiedzi

Pobieranego prądu zapewne nie znasz. Regulator ma jakieś oznaczenie? Jakiej pojemności jest oryginalny pakiet? Czy zamierzasz kupić pakiet takiej samej pojemności?

 

Na pewno nie kupuj pakietu z C mniejszym od 20, bo będzie w jakiejś przestarzałej technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASW nie potrzebuje cud pakietu, ale tak jak napisał Ładziak, nie ma sensu kupować pakietu poniżej 20C. Więc spokojnie możesz kupić 20C - teraz zostało tylko dobrać pojemność i ilość cel.

 

Ale ogólnie:

czy jesli w tym modelu orginalny pakiet jest 25C to czy ja mógł bym dac do niego 20C albo i mniejszy???

Możesz, poleci. Mój EG i na 10C latał :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w orginalnym jest 2S1P 1100mAh 25C a ja jak NARAZIE chciał bym kupić 2S1P 1300mAh 20C.

To są prawie te same wydajności. Teoretycznie oryginalny 27,5A, nowy 26A. Dlatego pytałem o pojemność pakietów. Pamiętaj - więcej danych podasz na wejściu, dokładniejszy wynik otrzymasz. I nikt nie będzie musiał pisać, włącznie z tobą, kilku kolejnych postów, żeby te dane wyciągnąć. Tak?

 

A co by sie stało jak bym dał 10C pakiet by się zniszczył, czy co???

Różnie. Jeżeli nie będzie wyrabiał prądowo, to na pewno wpłynie to na jego żywotność. Poza tym może spuchnąć, przegrzać się, gwałtownie stracić pojemność ect.

 

Jakbyś podał oznaczenia regulatora, to może można byłoby z grubsza określić minimalną wydajność pakietu. Ale skoro skoro wolisz pisać: musze już kończyć, narazie - to faktycznie kończ.

Nara.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś podał oznaczenia regulatora, to może można byłoby z grubsza określić minimalną wydajność pakietu. Ale skoro skoro wolisz pisać: musze już kończyć, narazie - to faktycznie kończ. Nara.

 

:P

Nie ma szans. Fabryczny regulator nosi jednie oznaczenia.. koszulki termokurczliwej. Śladu naklejek na nim. Pakiet 1100mAh pozwalał na 5-6 min pracy silnika, co daje ok 12A średnio; W takim razie chwilowo trzeba przewidzieć minimum 20-25A - fabryczne 25C nie daje wielkiego zapasu.

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak

Po pierwsze to nic takieo nie napisałem, :evil:

Ale skoro skoro wolisz pisać: musze już kończyć, narazie - to faktycznie kończ.

a po druie tak jak napisał mikon na tym reglu nie ma onznaczen.

PS. a wczoraj to jak miałem napisac że musze skończyć?????? :?:

[Wczoraj 22:36] intel1995: dobrze naucze się, ale musze już kończyć narazie

Warto pamiętać co się w SB pisało 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pakietu i modelu asw

Chodzi o to, aby zadając pytanie robić to konkretnie i dokładnie. Np. modeli asw 28 są dziesiątki od rozpiętości 1.5 metra i wadze niewiele ponad pół kilo do rozpieętości kilku metrów i wadze kilku czy nawet kilkunastu kg. Tobie pewnie chodzi o ten z zestwu Pelikana z pianki - ale trzeba to konkretnie napisać.

Ta forma której Ty używasz sprawia, że część forumowiczów tratuje Cię jak kolejne "dziecko Neo" czemu wcale się nie dziwię :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.