Skocz do zawartości

Dortmund -INTERMODELLBAU 2007-Targi Modelarskie


Janeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze czesc Kolegow wie ,ale podaje Termin Targow Modelarskich w Dortmundzie :

18 - 22 Kwiecien 2007 Messe Westfalenhalle Dortmund - gdyby ktos znajdowal sie w poblizu to warto wstapic ...stan przedzawalowy gwarantowany ! :wink:

Cena wstepu 11 Euro :cry:

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie, patrząc na taką mnogość towaru stan przedzawałowy prawie prawie :roll:

A tak poważnie, byłem dwa razy na Hobby w Poznaniu-impraza fajna rozwija się i myślę że wkrótce także serducho mocniej zabije

Arti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojak -ciesze sie ze chociaz Ty skorzystales z tej informacji -myslalem ze nikt tego nie zauwazyl... :cry:

Ja niestety sie nie zalapalem -"siedzialem" w pracy ale pod koniec Maja szykuje sie jeszcze cos piekniejszego :Harsewinkel 2 Dni ! stan przedzawalowy to nic ! Harsewinkel to migotanie komor sercowych - na "siedzenie" w robocie nie dam sie nabrac nawet gdyby mnie chcieli zwolnic to tam jade - tylko na 1 dzien bo nie mam juz mojego Campera (ktory jezdzi teraz po Krakowie)-tam mozna na polu Campingowym przenocowac i na nowo przezyc "migotanie" :roll: z "przedzawalem" :shock: ...

Janek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.