Skocz do zawartości

Problem z mx-12 i odbiornikiem. Proszę o pomoc.


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem aparature mx-12.

 

Tutaj foto i zapytanie.

 

Dołączona grafika

 

 

No i tak... 1 od prawej to bodajże wysokość 2 gaz i aku potem kierunek,

no i mam kwarc na kanał 79 tak jak w nadajniku.

Niestety nie chce mi to działać.

jeśli dotknę w takim jednym miejscu odbiornik to wszystko działa ale jeśli puszczę to żadnej reakcji, lecz na innej apce działa bez zarzutu. (oraz na innym kwarcu)

 

Dołączona grafika

 

Tutaj dokładniejsze zdjęcie.

 

No i czy to jest wina kwarcy czy może czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki odbiornik i jakiej firmy kwarc odbiorczy oraz jakiej firmy kwarc nadawczy.Moderatorów proszę o przeniesienie tematu do działu elektronika bo tu to pasuje jakoś nie szczególnie.

No to tak. Jest to odbiornik dodawany do pełnego zestawu focusa ;/ Kwarc nadawczy jest firmy graupner a odbiorczy...yyy sam nie wiem jakiej firmy(kupiłem używkę i tam był ten kwarc) Mam jeszcze jeden odbiornik ale w on w ogóle nie chce chodzić. Jest to odbiornik art-tech.(on bodajże musi mieć swoje aku ale nie jestem pewien, więc proszę również w tym o pomoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już Ci mówiłem. Z tego co mówiłeś - wychodzi na to, że para nowych kwarców załatwi sprawę. Z doświadczenia wiem, że kwarc nadawczy i odbiorczy musi być tej samej firmy. Ale jako, że jesteś z Żywca poproś któregoś z tamtejszych modelarzy (bardziej doświadczonych), bo na odległość trudno tak dokładnie pomóc w takiej sprawie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.