Jump to content

Fotorelacja ze spotkania w Parzniewie 15.04.2007


tomson

Recommended Posts

Posted

tomson, dlaczego nie ma zdjęć mojego CAPka w locie w starcie i lądowaniu ?? !! MAsz już pierwszą podpadke u mnie !!

 

Ale fakt polatałem całe 2 razy. W drugim locie model po regulacji aż się chciało latać. Silnik opuszczony w dół kąt natarcie zwiększony i model wreszcie zaczął się prowadzić, Jak zacząłem szaleć ( troche niezgrabnie i asekuracyjnie) Aż połamałem ster kierunku :D i było groźnawo :D

Posted

Bo ja będę robił taką sama tylko że rozpiętość 160cm więc jestem ciekaw jaką rozpiętość ma tamta cessna, jak wyszło z waga i jakie są wrażenia, odczucia z lotu ?:)

Posted

No właśnie coś mi nie pasowało jak przeglądałem fotki, bo jedna latała a druga stała sobie ze zdjętym skrzydłem

W tej co latała były wklejone zdjęcia w kabinie imitujace pasażerów :)

Tyle modeli naraz to nie wiedziałem na co mam patrzeć :)

Posted

Sony H1

 

Narazie kiepski ze mnie spoter, bo jak tylko zobaczę fajne modele to zapominam o foceniu tylko oglądam gołym okiem, albo zapomnę o ustawieniu ekspozycji

To mój pierwszy sezon modelarski więc wszystko mnie interesuje

  • 3 weeks later...
Posted

Ja mam jeszcze jedno pytanie w sprawie tej cessny 182, 1.6m rozpiętości, może wiecie na jakim ona latała silniku?

Posted

Ze zdjęcia wnioskuje że to jest dwu takt w tym modelu, przynajmniej przez wyciętą owiewkę widać tłumik dwu takta, ale niestety nie zobaczę jaka to pojemność :), więc jakby ktoś wiedział to proszę dać znać bo tez mam ten model.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.