Skocz do zawartości

Shock Outdoor - wybór modelu.


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam do Was taką małą dużą prośbę :)

Czy mógł by mi ktoś pomóc przy rozmieszczeniu wyposażenia w modelu Troll ?

Gdzie zrobić wycięcie na "podgląd" elektroniki ? Jest mały problem bo odbiornik (Corona 4k lekki :P) musi być jak najdalej z tyłu ponieważ regulator bardzo mocno kopie :(

Miejsce pod serwo wyciąłem w 1 połówce a w 2 połówce planuję dać 2cm dalej albo bliżej (jak radzicie?) Natomiast kwestia rozmieszczenia wyposażenie ... Wyposażenie jest podane w 1 poście ale podam je jeszcze raz:

 

:arrow: Silnik emax 2822

:arrow: Regulator 25A TP Mag8

:arrow: Serwa 9g Hextroniki 900

:arrow: Pakiet ZIPPY Flightmax 1300mAh 3S1P 15-25C waga 102gram oraz pakiet Turnigy 800mAh 3S 20C waga 72gram.

:arrow: Odbiornik 4k Corona synteza

 

Prace na razie stoją bo muszę wiedzieć co gdzie i jak.

Foto:

Dołączona grafika

 

P.S: Wycięcie na dole kadłuba jest pod skrzydło. Aha i nie wiem gdzie w tym modelu jest ŚC ale chyba 1/3 płata tak?

Z góry baardzo dziękuje i proszę o pomoc. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-3 cm od natarcia dolnego płata

silnik mam z przodu 8)

 

pakiet 1050 zaraz za silnikiem serwa ogonowe zaraz pod kabiną regiel i odbiornik pod maską którą wytniesz

 

nagrałem film z dzisiejszego latania później dodam

 

 

źle skleiłeś wzmocnienia z listewek

 

mała pomoc :

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.amjd.ch%2Ftroll2.html

 

 

Troll w rękach pilota testowego :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.