Skocz do zawartości

Ploter Roland DG DPX 3300


MALUTKI3A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dzisiaj właśnie uratowałem tytułowy ploter od złomowania z powodu poprostu starości tego sprzętu. Ludzie z firmy (Jestem w Danii więcciężko jest sie dogadać z nimi) mówią że jest sprawny ten ploter dlatego go wziąłem. mój problem polega na tym że niemam pojecia jak go sprawdzić czy faktycznie jest wszystko oki. Włączyłem go do prądu i zaczełysię świecić czerwone cyferki o parę diod, jak zacząłem naciskać guziki to głowica poruszała sie w osi X i Y ale niewiem jak to ma wyglądać jak ma zmieniać pisaki itd. może mial ktoś styczność z czymś takim i może mi powiedzieć jak to uruchomić? wiem że wymaga to również podłączenia pod kompa ale niemam do tego plotera żadnych sterowników ani kabli tylko jden od zasilania. Proszę pomóżcie bo w piątek jadę do domu i niewiem czy mam to zabierać czy wyzłomować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.