Skocz do zawartości

Testowanie aparatury !!!!!!


Leszek_K

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajac posty szanownych kolegow nie moglem nie zauwazyc ze wiekszosc testow systemow 2.4GHz odbywa sie metoda - wlozyc toto w model i lecimy tak daleko jak widac.

 

Dosc interesujaca to metoda tylko dla modelu niezbyt bezbieczna a byc moze i dla kogos/czegos kto/co znajdzie sie na drodze modelu ktory urwal sie z radiowej smyczy.

 

Bodajze 2 lata temu, w UK, byly 2 wypadki smiertelne spowodowane przez modele ktore sie z tejze smyczy zerwaly.

 

Milego testowania zycze wszystkim testowaczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh mi by było szkoda modelu na takie praktyki... wole wsiąść na rower umawiając się z kimś wcześniej żeby trzymał aparaturę, i jechać dotąd aż pojawia się drgania na serwach... to chyba najbardziej bezpieczny sposób dla modelu i dla innych ewentualnych przechodniów... w sumie nie mam sprzętu na 2.4GHz, ale taka metoda wydaje się być dla mnie najprostsza i najbezpieczniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.