Skocz do zawartości

Nietypowe witam od modelarza bez modelu ;]


nazgee

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 26 lat i dredy na głowie, jestem z Wrocławia/

 

Modelarstwem RC zajmuje się od dwóch lat, choć od dzieciństwa męczyłem wycinanki z małego modelarza, konstruowałem szybowce, latawce i inne nieloty.

 

Moją pasją stały się śmigłowce RC- mimo studenckiego ubóstwa zainwestowałem w chiński model i tak to się zaczęło. Ulepszenia, poprawki, nowa aparatura, nowy model. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to że model straciłem w bliżej dziwacznych okolicznościach (więcej szczegółów tutaj )

 

Na forum trafiłem przez znajomego - podał mi linka do tego tematu i oto jestem.

 

Łudzę się nadzieją, że mój wrocławski TREX wraz z całym osprzętem, ładowarką i nadajnikiem jakimś cudem wypłynął w Krakowie.

 

Uważajcie na swój sprzęt - może zniknąć w najmniej oczekiwanym momencie. W moim przypadku nie skończyło się tylko utratą modelu, ale i właściwie totalnym odcięciem od hobby ( nie stać mnie w tej chwili na wydanie kilku tysięcy, żeby zacząć od nowa)

 

Tyle samo startów co lądowań i "nieznikających" modeli życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do niniejszego obrazka:Dołączona grafika

Bardzo przepraszam, że nie dotrzymałem jednego z punktów regulaminu, zabraniającego użytkownikom "posiadanie w awatarze innego wizerunku niż swojej twarzy lub całej postaci (może być np. z modelem)".

 

Udawanie że znam wasz regulamin chyba niestety mija się z celem. Na swoją obronę powiem tylko, że do autora tematu który zalinkowałem w pierwszym swoim poście wysłałem PW, a przywitać chciałem się wyłącznie przez grzeczność - ot tak, żeby wyjaśnić czemu się zarejestrowałem i przestrzec przed możliwością utraty modelu w niecodziennych (takich jak kret) okolicznościach.

 

PS. w naturze twarzy zielonej nie mam ;] jednak awatar którego użyłem towarzyszy mi całe życie - stał się logiem mojej strony domowej (www.nazgee.eu), a na tapecie komórki i PCta widnieje od lat - zrozumcie przywiązanie. Zdjęcia z modelem miec niestety nie mogę, bo TREX odpłynął w niebyt dresiarskiej dziupli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.