Jump to content

Jak ustawic 3 serwa w modelu paralotni - HELP!


cihyy

Recommended Posts

Posted

Chlopaki pomozcie prosze bo juz nie mam sil :(

Mam OPTIC 6 sport i chce ustawic 3 serwa aby dzialaly tak jak tu

Powiedzcie mi jak to zrobic .. ?

Ktore kanaly zmiksowac ? próbowałem 1i 2 jest ok z dwoma serwami ale 3cie na 3cim kanale zle chodzi wiec poddaje sie !! Help !!!

 

Przy okazji zapytam gdzie w w OPTICu 6 Sport jest kanal 6 ?

Posted

Mi to wygląda na 2 serwa i deta mix. Powiedz mi gdzie jest trzecie?

 

6 kanał masz pod mixery ;) Np. klapolotki. Albo 6ch możesz wykorzystać na serwo na drugą lotkę :]

Posted

Sa 3 serwa na 100%

1 serwo to prawa "reka" paralotniarza ktora skreca w prawo i podnosi sie do gory

2 serwo to lewa "reka" ...

3 serwo to ta czerwona "belka" co sie cala rusza

 

:(

Myslcie myslcie chlopaki bo ja juz przestalem :x

 

 

Barlu

A da sie przypisac 6 kanal pod jakis przelacznik ?

Posted

Wiesz co, nie wiem. Ale z tego co ja obskoczyłem po menu optica6s, to musiałbyś zmiksować 6ch z 5ch co by mieć na przełączniku 6ch.

 

Niestety on nie ma tej funkcji by przypisać dowolny mix i kanał pod przełącznik.

[główna przyczyna zmiana nadajnika w moim wypadku :D ]

Posted

Serwa na pewno są 3 tak jak pisze cihyy.

 

Ręce paralotniarza miksujesz standardowym mikserem V.

Czyli takie coś:

1=0,5*(A+B)

2=1,5ms+0,5*(A-B)

 

Belka to skopiowany jeden z kanałów miksowanych. Czyli:

3=A

Ewentualnie być może 3=B, trzeba by sie chwilke zastanowić albo po prostu spróbować.

Posted

Ręce paralotniarza miksujesz standardowym mikserem V.

Cześć Grzesiek

V-tail to mix kierunku i wysokości a na filmie widać że ma być mix lotek i wysokości zatem mikser delta.

3 serwo tak jak piszesz.

 

cihyy jak zrobisz i będziesz oblatywał daj koniecznie znać.

Posted

dzieki za rady .. bawie sie dalej w ustawienia

cihyy jak zrobisz i będziesz oblatywał daj koniecznie znać.

jasne

Posted

Gregor,

Haha :)) :D:o :mrgreen: :mrgreen: 8) Udalo sie !! udalo :) ufff... super ale sie ciesze

Wielkie dzieki Gregor !! zeszlo troche z tym ale sie udalo :mrgreen:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.