Jump to content

Vertigooo


Recommended Posts

Posted

Witam to mój pierwszy temat na tym forum. I dlatego zaczynam od mojego ulubionego modelu który zrobiłem czyli Vertigooo jest to mój drugi model. Nie licząc wszelkiego rodzaju mini szybowców nielatających dlg robionych w pięć minut itp.

Pare fotek teraz wygląda troche inaczej naklejki futaby na skrzydłach i boku.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

rozpiętość 90cm

waga 450g

Posted

Może podasz jakieś wyposażenie ?? Skąd plany, jak lata itd ?? :P Ogólenie model fajnie wykonany i podoba mi się dlatego chcę więcej informacji :P

 

P.S - Zmniejsz podpis :wink:

  • 7 months later...
Posted

Wyposażenie to 4x TowerPro chyba Sr 51 te 5g . Silnik nie wiem jaki jakiś Zenith ale 800g ciągu przy 24A odbiornik oczywiscie corna ta 6ch regulator e max 18 A i pakiety energy power i flight power kazdy 800mAh i 3s. Lata super jest zwrotny i bardzo stabilny nie miałem problemu z oblotem choć to mój drugi model.

Model rozbity teraz zrobiłem sobie nowego lata troche bardziej agresywnie i nieradzi sobie zabardzo z wiatrem ale można nim poszaleć bardziej niż poprzednikiem.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.