Skocz do zawartości

Paliwa Meccamo


Ada-

Rekomendowane odpowiedzi

Latam na paliwku Meccamo 10% nitro,silniczek chodzi bardzo ładnie,płynnie i bardzo szybko przechodzi cały zakres obrotów,nie grzeje się a co do spalania to mniej więcej jest identyczne jak przy pracy na paliwie Model technics sport 5%..Używam tego paliwa do silniczka Cox 0,8ccm oraz GMS .25.Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Znalazłem ten wątek i dodam swoje odczucia co do tego paliwa. Kupiłem ostatnio paliwo Meccamo Excel 5% i okazało się totalną porażką. Silnik nie trzyma niskich obrotów i gaśnie, generalnie chodzi bardzo nierówno. Żadne próby regulacji nie pozwoliły mi wkręcić silnika na wysokie obroty.

Wcześniej latałem na Model Technics 5% oraz okazyjnie kilka razy na tego samego producenta 10% i kilka razy na Byron 10% i tam nigdy takich problemów nie było a wypaliłem silnikiem dobrze ponad 10L paliwa. Silnik to OS 55AX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.