Skocz do zawartości

iCharger 106B+


Ada-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcąc dziś naładować pakiet li-po włączyłem ładowarkę, wchodzę w menu do lipoli a tu lipa - w prawym górnym rogu jakieś krzaczki się pojawiły.

Troche mnie to denerwuje bo ładowarka kupiona 2tyg. temu...

 

Chciałem wgrać nowy rom(soft), znalazłem takie coś.

 

Niestety zdjęcia chyba zostały usunięte...

 

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chciałem wgrać nowy rom(soft), znalazłem takie coś.

 

"Takie coś" jest do ładowarki 106B. Ty, jak piszesz, masz 106B+, która aktualizuje soft "sama". Z dołączonej płytki wystarczy zainstalować drivery i oprogramowanie, podłączyć ładowarkę do kompa za pomocą kabla USB i uruchomić oprogramowanie, które automatycznie wyszuka aktualizacje i dokona updatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie krzaczki kojarzę... ale zupełnie nie pamiętam, w której ładowarce mi się pojawiały. W 106B+ chyba nie, bo mam dwie, używam regularnie i jakoś ostatnio nie wpadły mi w oko. Może w starszej 106B? Krzaczki nie były widoczne permanentnie, tylko od czasu do czasu. Na pewno nie wpływało to na prawidłowe działanie ładowarki.

Gdzie kupiłeś ładowarkę?

 

Wgrałem nowy soft,

Jaki jest nr aktualnej wersji softu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba najsensowniejszą metodą pozbycia się krzaczków będzie odesłanie ładowarki w ramach gwarancji.

Procedurę reklamacji opisałem tutaj: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=19796&start=7

Minusem jest, że pozbywasz się ładowarki na ok. miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.