Skocz do zawartości

pomysł na pomalowanie walizki na Tx ;)


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

jako że stałem się posiadaczem nowego radia, a że radio to radio tanie nie jest to zakupiłem sobie jeszcze walizkę by chroniła mój nowy nabytek. Wcześniej używałem pokrowca z revoc’a nie to nie to. I pewnego słonecznego dnia kurier dostarczył walizkę i zaczęło się przymierzanie radia ... :) po jakieś godzince kombinacji radio zostało odpowiednio usytuowane w owej walizce a jej + jest to że gąbka jest pocięta w kwadraciki co ułatwia dopasowanie. Jedyną dodatkową rzeczą jaką musiałem zrobić to przykleić od góry kawałek gąbki aby czasem radio nie podskakiwało.

 

Dołączona grafika

 

No to jak już radyjko było spasowane i pozamykałem całe to ustrojstwo , to tak sobie patrzę na to wszystko raz z przodu , to z tyłu i od góry też i myślę sobie kurcze coś mnie tu nie pasuje jakieś to takie szare, bure czegoś brakuje.

 

Dołączona grafika

 

Nastała cisza , 5 minut pomyślunku (obczaja po necie) i EUREKA mam, narysuję sobie logo firmy radyjka czyli "....." . Sprzęt do malowania jest , farby są , chęci też są to zabieram się za projekt.

Powstały dwa, ale tylko jeden przypadł mi do gustu gdyż jest tam mój nick :ble: .

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Walizkę zabezpieczyłem workiem na śmieci + taśma malarska. No to co malujemy, za pierwszy rzut podkład HUMBROL 1, maluję 2 razy, następnie biały mat (34) 3 warstwy co by biały białym był i do schnięcia – 1 doba.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak już biała porządnie wyschła zabieram się za malowanie loga wydrukowany na samoprzylepnych kartkach i nanoszę kolor czerwony (19) 2 warstewki i znów doba schnięcia.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

no dobra czas na mój nick. Trzeba przełamać kolory to nich jest koloru niebieskiego.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Całość do schnięcia. Po rozpakowaniu z worka tak to się prezentuje teraz. Niestety aktualnie nie mam lakieru bezbarwnego aby zabezpieczyć całość, ale jest już zamówiony i pewnie przyjedzie za jakieś 3 dni to położę ze 2 warstwy. No to by było tyle może kogoś tym zainspiruje i coś u siebie malnie.

 

Aha przez malowaniem poczytałem na www.howtoairbrush.com

 

 

PS. tylko proszę nie piszcze mi że mam jakieś jazdy na punkcie JR gdybym miał futabe to napis byłby futaba itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PS. tylko proszę nie piszcze mi że mam jakieś jazdy na punkcie JR gdybym miał futabe to napis byłby futaba itd.

Tak jasne, a swistak dalej siedzi za sreberka... :lol: ;P - zmienimy Ci nicka na meloow_RC :jupi: :devil:

hm... mam Belta w walizce - moze go wywale do szafy, a w waliceczke wrzuce 3010 ??? - chyba akurat sie zmiesci XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.