Jump to content

Witam wszystkich

Recommended Posts

Witam wszystkich modelarzy.

Mam na imię Wojtek i po kilku.....sięciu latach wracam do modelarstwa. Kiedyś, w szkole podstawowej, zaczynałem od modeli kartonowych, potem były szybowce wyciągane na lince (jaskółka) a szczytem osiągnięć modele na uwięzi z 5cm samozapłonowym silnikiem. Modele rc to była daleka przyszłość. Ale nadszedł nawet taki moment, że zacząłem budować nadajnik zdalnego sterowania w technice lampowej (były takie lampy, na których można było budować sprzęt zasilany bateryjnie) :). Teraz wydaje się to archaiczne, ale były takie projekty. Potem długa przerwa z modelarstwem i zainteresowania elektroniką, fotografią no i własną Rodziną. Ale zawsze gdzieś czekałem na pierwszy model RC. I w tym roku nabyłem trenerka Cessnę 480. Zacząłem latać i muszę przyznać, że nie jest tragicznie. Oczywiście wspomagam się też symulatorem i wskazówkami oraz doświadczeniem kolegów na forum. W międzyczasie rozpocząłem budowę czegoś poważniejszego. Buduję Mustanga P51 w klasycznej technologii balsowej z napędem elektrycznym i liczę na cenne uwagi kolegów na forum, a czytam je niemal codziennie. Pochwalę się postępami prac na forum.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Wojtek K.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.