Skocz do zawartości

Witam wszystkich


dabljukej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy.

Mam na imię Wojtek i po kilku.....sięciu latach wracam do modelarstwa. Kiedyś, w szkole podstawowej, zaczynałem od modeli kartonowych, potem były szybowce wyciągane na lince (jaskółka) a szczytem osiągnięć modele na uwięzi z 5cm samozapłonowym silnikiem. Modele rc to była daleka przyszłość. Ale nadszedł nawet taki moment, że zacząłem budować nadajnik zdalnego sterowania w technice lampowej (były takie lampy, na których można było budować sprzęt zasilany bateryjnie) :). Teraz wydaje się to archaiczne, ale były takie projekty. Potem długa przerwa z modelarstwem i zainteresowania elektroniką, fotografią no i własną Rodziną. Ale zawsze gdzieś czekałem na pierwszy model RC. I w tym roku nabyłem trenerka Cessnę 480. Zacząłem latać i muszę przyznać, że nie jest tragicznie. Oczywiście wspomagam się też symulatorem i wskazówkami oraz doświadczeniem kolegów na forum. W międzyczasie rozpocząłem budowę czegoś poważniejszego. Buduję Mustanga P51 w klasycznej technologii balsowej z napędem elektrycznym i liczę na cenne uwagi kolegów na forum, a czytam je niemal codziennie. Pochwalę się postępami prac na forum.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Wojtek K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.