Skocz do zawartości

Ahoj!


Bedo

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie!

Krótko, słowem przywitania... Modelarstwem interesuję się już od jakiegoś czasu, a 2 lata temu stałem się posiadaczem Easy Stara. Na nim uczyłem się praktycznie wszystkiego od podstaw, lutowania, podstaw elektroniki i najprostszych zagadnień z dziedziny RC. Po paru udanych lotach przyszedł czas na porządnego kreta i niestety model wylądował na szafie. Odkurzyłem go parę dni temu i okazało się, że zniszczenia są praktycznie znikome i niebawem będę brał się do jego reanimacji, żeby w tym roku jeszcze trochę polatać :).

 

Trochę o mnie:

Piotrek, 22 lata, Poznań.

 

Pozdrawiam!

 

Ahh, zapomniałbym... Nie zważajcie na dość późną (dla niektórych wczesną) porę pisania tego posta... Po prostu do tej godziny przeglądałem różne fora, sklepy itd., szukając już modelu na przyszły sezon (górnopłat trenerek ze spalinowym silnikiem) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.