Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z pewną dozą ciekawości czekam na paczkę, dlatego że wcześniej zawsze zamawiałem pierdoły, karton był niewielki i lekki no i VATu nie było, a teraz idzie aparatura i lipol. Oby się nie przyczepili. Tak jak przeglądam ten wątek, to coraz częściej dowalają VAT. Czyżby obyli się już ze sklepem jak np. z TowerHobbies?

 

Też macie rodziny w HK albo Singapurze (nadawcy) i życzą wam Happy Birthday :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze pismo z UC wiąże się z nałożeniem Vat-u czy ewentualnie innych opłat.

Dziś odebrałem paczkę dla kolegi, wcześniej odbyła się cała procedura celna (łącznie z wysłaniem danych o zapłacie z PayPala) i moje zdziwienie było ogromne kiedy okazało się, że nic nie trzeba płacić. W moim wypadku to już druga tak potraktowana przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widocznie czasem po otrzymaniu rachunku stwierdzają, że przecenili wartość produktów i odzywa się w nich ludzkie sumienie :mrgreen:

 

A na marginesie to zamówiłem w niedzielę kilka pakietów i śrubokręty i sobie czekam aż popakują i nadadzą na pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z HK nie to co zamówiłem. Zupełnie jakby zamienili adresata na dwóch paczkach. Zgłosiłem to już do HK z zachowaniem ichnich procedur (milion zdjęć, ważenie, itd.). Otrzymałem odpowiedź z supportu, że przekazali sprawę do działu wysyłek i czekają na ich decyzję co dalej. No i tak czekam już od tygodnia. Czy ktoś był może w podobnej sytuacji? Jeśli tak to jak cała historia się zakończyła?

Pozdrawiam,

 

edit:

No i doczekałem się odpowiedzi z szanownego biura obslugi klienta.... Pytają czy nie chciałbym sobie zostawić tych serw po atrakcyjnej cenie ;D Niestety nie określili tylko ile to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie dostałem garów do zmywania tylko trzy serwa analogowe z metalową przekładnią. Cena nieco przewyższa moje zamówienie więc w razie czego stratny nie będę a serwa w końcu do czegoś się wykorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś jakąś cieżką paczke np. samolot tą najszybszą opcją dostawy EMS ??

I jak coś to ile wynosiła prawdziwa wartość paczki a ile wartość podana przez HK i czy naliczyli wam jakieś cło. Chcę zakupić w HK na wagę 3,5kg i niewiem czy mozę wysłać emsem czy air parcel wolalbym żeby szybciej doszła ale boje się że naliczą cło ememesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś jakąś cieżką paczke np. samolot tą najszybszą opcją dostawy EMS ??

I jak coś to ile wynosiła prawdziwa wartość paczki a ile wartość podana przez HK i czy naliczyli wam jakieś cło. Chcę zakupić w HK na wagę 3,5kg i niewiem czy mozę wysłać emsem czy air parcel wolalbym żeby szybciej doszła ale boje się że naliczą cło ememesem

 

Jak będziesz się bardzo tego bał i bardzo o tym myślał to zapłacisz :)

 

 

Najlepiej zamawiać jak doliczą to doliczą jak nie to super. Osobiscie mam 8 zamówień paczki po ponad 3kg. i nigdy nic nie płaciłem Jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.