Jump to content

Wojtass_nt

Modelarz
 • Content Count

  3,647
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Wojtass_nt last won the day on July 28 2014

Wojtass_nt had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

About Wojtass_nt

 • Birthday 02/18/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Nowy Targ
 • Zainteresowania
  Snowboard, MTB, Modelarstwo, Lotnictwo, ASG, Architektura
 • Imię
  Wojciech

Recent Profile Visitors

1,164 profile views
 1. Na wstępie witam po kilkuletniej przerwie tu na forum Z chłopakami chcemy wrócić do ESA i wszystko było fajnie do momentu kiedy nie dotarliśmy do poszukiwań legendarnego silnika Czy Tower Pro 2408-21T jest jeszcze w ogóle w sprzedaży? Żaden polski sklep go nie ma. Czy może istnieje jakiś poważny konkurent o którym nie wiem? Kiedyś kilka osób z czołówki latało na Emaxach- tylko których dokładnie?
 2. Rzeczy odzyskali bo złodziej ukrył je niedaleko w polu, a zegarek który ukradł miał na ręce podczas zatrzymania.
 3. Nie wiem jak to jest w przypadku firm ale gdyby to było przed upływem 10 dni od otrzymania towaru to masz pełne prawo zwrócić towar bez podania przyczyny. Poczytaj nową ustawę o prawach konsumenta która weszła w grudniu 2014.
 4. U mnie na lotnisku to każdy samolot jest niecodzienny
 5. Usunąłeś rysunki o które pytałem. Dlatego ponawiam pytanie o Stingraya.
 6. Widziałem na żywo Solar Impulse 1. Wolniejsze to od balonu Normalnie wisi w powietrzu bezszelestnie!
 7. Rozumiem, że pytasz nas ale produkcja na rynek zagraniczny głównie- sądząc po skali. Ja bym nie wybierał nic z listy a skupił się np. na Puchaczu lub Perkozie bo niemcy produkują nasze szybowce a u nas klapa...
 8. Jeśli do załatania małych otworów w pokryciu np. kadłuba to Hobbico jest ok ALE zauważyłem, że podczas schnięcia kurczy się więc nie nadaje się do głębokich i dużych wypełnień.
 9. z braku laku może być PETG. Idź do Castoramy jeśli masz i poproś o podkładkę pod stołek biurowy Widziałem u nas takiego coś i wygląda na 1mm i chyba PETG wlasnie albo cos podobnego.
 10. Uważam, że dobrze się dzieje, że ludzie nie są obojętni. Mam nadzieję, że prędko sytuacja wróci do normy i będą maksymalne obostrzenia prawne dla zabawek typu koptery z kamerkami.
 11. Jeśli wyjdzie Ci waga 4kg to jest ok ale nie robił bym bagnetów ze stali. Te duralowe przy tych wymiarach nie są wagi piórkowej a specyfika budowy ogona każe dać do nosa trochę ołowiu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.