Jump to content

bubu2

Modelarz
 • Content Count

  1,583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

bubu2 last won the day on February 5

bubu2 had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Olsztyn
 • Imię
  Bogdan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przecoeż na stronie Reisenauer`a (podlinkowanej przez Bogdana), na fotografii jest napisane, (Geeignetes Werkzeug-potrzebne narzędzia:) że należy użyć nożyczek do lexanu lub do paznokci i wąskiego nożyka, by dopasować część plastikową kołpaka.
 2. Czy ten kołpak nie przypomina za bardzo niewysokiego stożka? Czy to zasługa fotografii.
 3. Obywatel świata. Strasznie pieprzysz. Zamiast czerpać wiedzę z GW przerzuć się na Onet. Będziesz więcej wiedział i być może jeszcze więcej pieprzył. Tyle razy była tu prośba o nie politykowanie (gdyby chociaż), a Ty dalej swoje. Jak oszołom. Tylko wszyscy nienormalni wokół. Znawca spraw polskich z Gazety.
 4. witold-pi Zanim się odezwiesz i coś palniesz (nie pierwszy raz zresztą) to najpierw sprawdź. Bo palnąłeś nie dość że głupio, to dodatkowo chamowato, polski człowieku.
 5. To mój nick już Cię nie razi? Teraz brak zdjęcia?
 6. Łożysko raczej nie. Na zwiększonych obrotach piszczałoby jeszcze mocniej. Trudno wyrokować, nie słysząc zjawiska. Czy jest to pisk łożyskowy-łatwo go poznać, czy pisk wydawany przez regulator, a odzywający się z drgań uzwojeń. Wówczas może to być luźno zamocowana piasta. Przy starcie, podczas ruszania następuje krótki poślizg piasty na wale i sygnał daje regulator. Dobrze odsłuchaj. A bez śmigła piszczy? Jeśli łożysko, odezwie się również bez obciążenia.
 7. Może i zaczepnie. Po prostu nie powinno się pisać takich cudacznych postów. Regulamin.
 8. To po wietnamsku? Mógłbyś przetłumaczyć?
 9. https://sznyt.pl/2018/12/07/c_two-najszybszy-na-swiecie-samochod-elektryczny-ktory-rozpedza-sie-410-kmh/
 10. bubu2

  Koronawirus

  Było pytanie o soczewki kontaktowe progresywne. Kolega nosi. Jest ich dużo, np. https://allegro.pl/listing?string=soczewki kontaktowe progresywne&bmatch=baseline-al-product-eyesa2-dict43-hea-1-5-0318
 11. bubu2

  Koronawirus

  Żeby okulary nie parowały, wystarczy w górną część maski wszyć 9(wpleść) kawałek drutu lub pasek blaszki) przy którego pomocy zaciskami na częci nosowej maską . Świetnie wówczas dolega do twarzy i powietrze nie "chucha" na szkła. Sprawdzone, działa. Tak jest robiona większość fabrycznych masek przeciwpyłowych dla malarzy. Maski 3M mają dodatkowo, na górnej krawędzi okołonosowej wklejony. od wewnątrz, pasek miekkiej gąbki grubości ok. 3mm i szerokości ok. 8mm. Pomaga uszczelnić wydmuch. Rozwiązaniem są również soczewki kontaktowe. Można w nich nosić okulary przeciwsłoneczne. Używam ich od ponad 10 lat. Polecam. Nie zaparowują.
 12. Też, jak Kamil, uważam, ze konstrukcja z żeberkami byłaby lepsza, ładniejsza, mocniejsza i lżejsza (kadłub jest długi). Skoro skrzydła z żeberek, to i statecznik by bardziej pasował. Jest dużo czasu do swobody polatania, a i roboty niewiele więcej. Efekt też się liczy. W końcu to modelarstwo.. Bo przecież, można było to zrobić ze styropianu z dziurami i też by latoło tak samo. A czy to model rekreacyjny, czy zawodniczy, jedna mańka. Wygląda, że nie lubisz Kamila.
 13. bubu2

  Koronawirus

  Warto posłuchać, jak jest gdzie indziej
 14. Latacz Czyżbyś nie wiedział, że święconej się nie pije? Uszanuj wiarę innych. Jesteś niegrzeczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.