Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

obowiązują nowe zasady :

 

Shipping Li-Poly batteries by Air Parcel

Due to air safety regulations, parcels with a total battery capacity of more than 4500mAh cannot be sent via 'Air Parcel'.

Please select Air Mail, EMS Express, UPS, DPD, or DHL where available.

 

You can reduce the lipo capacity ordered, or order from one of HobbyKings US, EU or AU warehouses without limitation.

 

Options.

1) Order via EMS Express, UPS, DPD, Air Mail or DHL if available.

2) Reduce total battery capacity to under 4500mAh.

3) Order from Hobbyking.com DE, US or AU warehouse if available.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązują nowe zasady :

 

Shipping Li-Poly batteries by Air Parcel

Due to air safety regulations, parcels with a total battery capacity of more than 4500mAh cannot be sent via 'Air Parcel'.

Please select Air Mail, EMS Express, UPS, DPD, or DHL where available.

 

You can reduce the lipo capacity ordered, or order from one of HobbyKings US, EU or AU warehouses without limitation.

 

Options.

1) Order via EMS Express, UPS, DPD, Air Mail or DHL if available.

2) Reduce total battery capacity to under 4500mAh.

3) Order from Hobbyking.com DE, US or AU warehouse if available.

A tak w ogóle, gdzie pojawiła się ta informacja? Na stronie głównej HC jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh młodzieży. Tyle razy było to wałkowane. :evil:

Czytać się nie chce!! Byle by na skróty, zero wysiłku, bo po co. :evil: :evil:

 

Zamawiasz towar, jeśli jest minus a chcesz zamówić to zamawiasz.

Płacisz i czekasz w kolejce aż przyjdzie Twoja kolej. Czyli jak napełnią magazyn to realizują w kolejności zamawiania.

Towar przychodzi w komplecie, czyli to co jest na jednym zamówieniu. Jak masz pecha to możesz i 4 tygodnie czekać.

Masz zawsze możliwość rezygnacji. Wówczas pieniądze jakie zapłaciłeś za towar z którego rezygnujesz wchodzą na punkty. 1punkt = 1$. Te punkty możesz wykorzystać zawsze przy następnym zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie tajemnica to na co tak dzielnie czekałeś.

Jakieś akcesoria - to było przełom 2008/2009 i zazwyczaj jak zamawiam to 2 paczki: to co mają i 100% backorder. I tę drugą kompletowali 3 miesiące, ja byłem sporo poza domem więc nerwówki nie było ale fakt faktem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do "obytych" już z zakupami na HK i wysyłkami do Polski.

Otóż zakupiłem towar (specjalnie brałem to co była w magazynie, by przyszło jak najszybciej), przelałem kasę, przelew doszedł w czwartek, w piątek już pojawiło się na poczcie i... od tego czasu wiadomość o przesyłce zupełnie znikła!

Firma, która "opiekuje" się paczką to Swiss Post. Miał ktoś z nimi do czynienia? Czy to normalne?

 

Info:

Date  	Time  	Status  	Processed by  	Notes
Fri 30.07.2010 	17:50 	Mailed 		
Fri 30.07.2010 	17:50 	Mailed 	Swiss Post SINGAPORE 	
Fri 30.07.2010 	17:50 	Arrival at border point of country of mailing 	Swiss Post SINGAPORE 	
Fri 30.07.2010 	18:27 	Departed transit country 		
Fri 30.07.2010 	18:27 	Departed transit country 	Swiss Post SINGAPORE 	
Fri 30.07.2010 	18:27 	Departure from border point of country of mailing 	Swiss Post SINGAPORE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Zapewne twoja paczka utknęła obecnie w którymś z naszych pocztowych urzędów celnych i czeka na odprawę.

A SwissPost jest używany przez HC od jakiegoś czasu , od kiedy to HK Post zaczął dokładniej sprawdzać zawartość paczek i cofać je nadawcy (ze względu na restrykcje dot. transportu lotniczego materiałów niebezpiecznych - m. in. baterii typu li-pol).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Jak paczka idzie SwisPost to ślad po poczce ginie w momęcie wyjścia paczki ze .... Szwajcarii?.

Ja tak miałem. Czekałem 5 dni aż weszła na stan w Polsce.

Pozostaje mieć nadzieję, że jednak jest już na terenie Polski ;)

 

Sprawdź czy jest widoczna tutaj:

http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Zapewne identyfikator jest taki sam jak na SP? Niestety, ale nie ma jej w bazie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne identyfikator jest taki sam jak na SP? Niestety, ale nie ma jej w bazie

Czyli leży gdzieś na Cargo w Polsce i czeka na zmiłowanie Boże.

 

Zadając pytanie Pani co jest, że paczka opuściła Szwajcarie 5 dni temu a poczta Polska nic nie wie o takiej przesyłce, pani spokojnie odpowiedziała, że to normalne.

Czyli co 5 dni paczka leci ze Szwajcarii do Polski. Piechotą bym doszedł w te 5 dni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.