Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ważna informacja , nieraz bardziej opłaca się zamówić 2 paczki niż jedną dużą :D

 

Mam problem z przelaniem kasy pay palem , czy aby to zrobić muszę wiązać z kontem swoją kartę kredytową , bankomatową ?

 

Dokonałem już przelewu kasy na konto pay pala i chciałbym zapłacić za towar z tego właśnie konta , a nie żeby mi ściągnęło z tego głównego konta bankowego .

 

Czyli wysłać wprost na adres sklepu

Czy tak też można ?

 

Podczas składania zamówienia takiej opcji nie miałem - jedyną było wiązanie tej karty . :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moja paczka otrzymała nowy status w trakingu poczty polskiej w piątek rano ze weszła na polski obszar celny i od razu kolejny status ze zatrzymana w cle. W tej chwili już pojawił się kolejny że poszła na przemyśl, czyli chyba bez cła. Teraz tylko oby zwartość była nie naruszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem już przelewu kasy na konto pay pala i chciałbym zapłacić za towar z tego właśnie konta , a nie żeby mi ściągnęło z tego głównego konta bankowego .

 

Czyli wysłać wprost na adres sklepu

Czy tak też można ?

Nie, tak nie można.. trzeba skorzystać z linku dostępnego w szczegółach zamówienia, tak aby płatność była powiązana z zamówieniem. Inaczej oni dostaną płatność nie wiadomo za co.. i trzeba będzie wyjaśniać, zwracać.. itp.

 

Z tego co się orientuję to PayPal w Polsce nie jest w stanie obciążyć Twojego konta bankowego inaczej niż przez kartę. Konto które podajesz służy do wypłaty środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-Jan-2011 Hong Kong Item posted and is being processed.

13-Jan-2011 Hong Kong Processed for departure.

13-Jan-2011 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 14-Jan-2011

17-Jan-2011 Poland Arrived and is being processed.

17-Jan-2011 Poland Pending customs inspection.

 

Mam nadzieję, że do piątku będzie w moich łapkach :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

 

18-Jan-2011 Poland In transit.

18-Jan-2011 Poland Arrived the delivery office and is being processed.

 

Spodziewam się, że jutro już będę rozgryzał paczkę ;> Dzisiaj dzwoni domofon - odbieram i słyszę POCZTA!! Czekam czekam a tu nikt nie przyszedł ;( :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

 

18-Jan-2011 Poland In transit.

18-Jan-2011 Poland Arrived the delivery office and is being processed.

 

Spodziewam się, że jutro już będę rozgryzał paczkę ;> Dzisiaj dzwoni domofon - odbieram i słyszę POCZTA!! Czekam czekam a tu nikt nie przyszedł ;( :P

 

wrzuć numer przesyłki do śledzenia w traking poczty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie GLS Express Courier 10kg (Germany to Poland) jeśli jest to wysyłka o wartości ponad 360$ to cło będzie czy nie jeśli jest to paczka ze strefy unii europejskiej trafia to do urzędu celnego czy prosto do mnie?

 

 

@ edit

 

a mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość kupienia ponad 40 sztuk gdy w dodaj do koszyka pokazuje się jedynie 3 sztuki czy ręczne przestawienie w koszyku na 40 to bug czy mogę tak zrobić czy jest odgórny limit na zamówienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ali1983, Tak naprawdę to nie wiadomo. Tak jak było z asw-28 z DE. W październiku pisało że będzię dostępny "późny październik, połowa listopada". W połowie listopada status taki sam tylko że z listopadem i grudnie. i tak status jeszcze raz się zmieniał. I wyszło że zamiast 2 tygodni towaru nie było jakieś 2,5 miesiąca.

 

Ja teraz też zamówiłem sobie paczkę, a włąściwie list. Ciekawe ile czsu będzie teraz szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już doszedłem - można było w sumie tylko 3200mAh Li-poli. A gdzieś tu w wątku ktoś podawał 3500 i tak zamawiałem. Jak obniżyłem poniżej 3200mAh to było ok i pozwoliło mi wybrać air parcel czyli trzykrotnie niższą kwotę przesyłki. Przez paypal też szybko przebrnąłem więc dołączam do czekających na paczkę. :wink:

Głównym zakupem była aparatura Tugnigy 9X 2,4GHz Mode2 bo właśnie jakoś dłużej pobyła na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.