Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i jak? Darku? Twoje zamówienie już w drodze czy dalej pustki w trackingu?

Już nic tu nie pisałem , bo nie chciałem być posądzony o biadolenie :wink: Niemniej te trackingi się zachowują dość dziwnie. Paczka z 22 stycznia nadal gdzieś wisi a paczka zamówiona 24 styczna i to na badk order z odbiornikami , które przyszły do magazynu jeszcze później ma już status wysłanej. Skończy się na tym , że będę miał odbiorniki a nie będę miał nadajnika. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę, że nie dostałem?

 

Nie dostałem gazetki! Dlaczego nie dostałem? Czy trzeba coś zapłacić za gazetkę? Jak się płaci? Jakie jest cło? Dlaczego nie ma informacji, że wysłali gazetkę? A jak nie wysłali? A jak wysłali i listonosz przywłaszczy? Wysyłają listem, czy paczką? Jaka jest gwarancja na gazetkę i jak reklamować? Jak... eee... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz list miłosny z UC z zawiadomieniem że paczka zatrzymana na cle, z informacja że masz 20 dni na dostarczenie dokumentów potwierdzających wartość zawartości zatrzymanej paczki. Trzeba im wysłać fakturę oraz bankowe potwierdzenie przelewu. Ja tego drugiego nie miałem i wysłałem skrin z paypal-a. Paczkę oVATowali 23%. Vat zapłaciłem przy odbiorze paczki, ponieważ został zmieniony jej charakter na pobraniową. Oprócz Vatu doliczana jest opłata za czynności celne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.