Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Może to pytanie odbiega od tematu ale mam pewien problem. Nie mam zielonego pojęcia jak kupić na hk jakiś przedmiot w promocji. Chodzi mi o tą promocję co co 30 minut jakiś produkt jest tani i tam jest ten kod promocji. Za nic nie wiem jak to zrobić proszę pomóżcie.

Chodzi o Snap Sale? Klikasz CLICK HERE i wyskakuje ci okienko. Tam masz DISCOUNT CODE, który kopiujesz i wklejasz w odpowiednie miejsce na tym samym ekranie, gdzie wybierasz przesyłkę i sposób płatności.

Czy promocja Snap Sale dotyczy tylko 1szt danego przedmiotu czy jeśli zamówię np. 5szt to wszystkie będą w promocyjnej cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ech, moja paczka z T9X została zatrzymana na cle :( ciekawe ile mi doliczą. Ktoś to już przerabiał? Jak długo zajmuje załatwienie formalności?

To, że została zatrzymana, nie świadczy o naliczeniu VAT-u. Moje zawsze są zatrzymywane, a VAT-u nie zapłaciłem (jeszcze) ani razu :jupi:

Ale nie będę się chwalił, bo fiskus nie śpi, tylko przegląda fora modelarskie :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka w której zamówiłem koledze czołg też została zatrzymana na cle. Dzisiaj pewnie listonosz przyniesie list z niespodzianką.

A druga paczka jeszcze nie dotarła do PL. Jeśli sam czołg wzięli na celny to małego Piperka, 2 aktywatory i śmigło 16x8 też wezmą.

 

Pocieszam się, że to nie ja za to płacę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zależy to od wartości przesyłki? Może niepotrzebnie dorzucałem do kartonu dodatkowe rzeczy. Jak rozumiem dokument na podstawie naliczą to faktura z HK i zadeklarowana wartość paczki? Czy może są bardziej dociekliwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkrawcz1- poniekąd masz rację ale jak tu z czołgu z ponad 3kg paką zrobić mniej niż 2 :ble:

 

Ale powiem Wam, że to całe naliczanie VAT jest niesprawiedliwe. Zamawiając samolot w giga pudle i wadze 5.5kg nie płacę nic a czasem za coś małego się domagają...

Powinno być jasno ustalone, że wszystkie paczki np. o wadze powyżej XX będą wymagały opłaty VATu, itp. Wówczas nie było by problemu i odwiecznej loterii- będzie Vat czy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się sypnęło na raz na cło mnóstwo takich samych kartonów z HK i zaczęli się zastanawiać czy to jakaś zorganizowana akcja :)

 

UPDATE: Właśnie sprawdzałem w trackingu. Paczka zatrzymana do oclenia :/ Czy wydruk faktury z HK będzie wystarczającym dowodem zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się sypnęło na raz na cło mnóstwo takich samych kartonów z HK i zaczęli się zastanawiać czy to jakaś zorganizowana akcja :)

 

UPDATE: Właśnie sprawdzałem w trackingu. Paczka zatrzymana do oclenia :/ Czy wydruk faktury z HK będzie wystarczającym dowodem zakupu?

Zapłata :twisted: PayPal, Visa itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w UC zaczął pracować jakiś modelarz? :-) 53$ to rzeczywista wartość paczki czy zadeklarowana?

Jaką wartość deklarujecie, tak jak HK podpowiada 30% czy inaczej?

Rzeczywista i jednocześnie zadeklarowana bo stwierdziłem, że jest tak mała iż nie ma sensu dodatkowo zaniżać. Ale bóg wie czy Chinole nie wpisali i tak po swojemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.