Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ciut szczegółów hmm :roll:

A więc tak mój 1 model był na silnik 2,5ccm latał jakieś 10sekund i się z nim pożegnałem.

Drugi model to był górnopłat akrobacyjny ze strony Alechara

Neutron też na 2,5ccm nim lataliśmy z bratem koło 2 dni pierwszego dnia złamał śmigło

więc pojechaliśmy do Nastika po 2 nowe a drugiego dnia również złamał śmigło i skrzyło.

W tej chwili robię pół makietę cessny 182 na silnik 7,5ccm a więc przy pytaniu czy latam chyba raczej odpowiem że mam zamiar bo jak na razie nie mogę powiedzieć że tak

z powodu że na tych 2 modelach to raczej takie kaleczenie bardziej niż latanie ;]

Gdzie latam: latałem na 3 lipkach tylko nie przy krzyżu bo dużo ludzi tylko tam dalej na łąkach tak że krzyża nie widać.

Z nowym modelem może będę na końcu Jaworza początek Jasienicy tam może u dziadka polatam a na lotnisko się na razie nie wybieram bo wystartuje rozwalę model i będzie wstyd, żal i porażka.

Mam 17 lat

Pracuje teraz nad ultradźwiękowym włącznikiem świateł lądowania do modelu ponad 2m wysokości światła wyłączone poniżej 2m światła włączone :mrgreen:

trochę się rozpisałem ;p

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.