Skocz do zawartości

Zakupy w Himodel


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już od dłuższego czasu planuje zakup nowego nadajnika. Nie chce już popełniać jeszcze raz tego samego błędu i postanowiłem zakupić JR 9X II.

http://www.himodel.com/radios/36Mhz_JR_PCM9X_II_9-channel_digital_proportional_radio_control_system_W_PLL-synthesized_RF_module.html

 

Tutaj ten zestaw kosztuje tylko $570AUD po przeliczeniu.

Dla porównania ten sam nadajnik z takim samymi dodatkami kosztuje $1330AUD !!!

http://www.modelflight.com.au/rc_model_radio_control/jr_propo_pcm9x_v2.htm

 

Tak samo jest z walizką na radio o połowe taniej. Przesyłka wyszła by mnie tylko $35-$40 która idzie do 7 dni.

 

Ma ktoś doświadczenia z tym sklepem?

 

Postaram się jutro popytać modelarza który kupował tam kilka rzeczy i tu napisze. Jak będzie wszystko ok to prawdopodobnie zamawiam za tydzień radyjko (chociaż nie jestem na 100% pewien)

A jak je dostane to zdam relacje.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ma ktoś doświadczenia z tym sklepem?

Ja mam bardzo pozytywne.

Kupowałem tam prawie od początku istnienia tego sklepu, czyli już kilka lat.

To radio też kiedyś chciałem kupić, ale po doliczeniu opłat (a dolar był wtedy drogi) już nie tak bardzo się opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Właśnie dotarła do mnie nowiutka JR PCM 9XII w zestawie z syntezą, odbiornikiem 10DS, 4 serwami 539 i jakimiś drobiazgami. Celnik zaglądnął i nie doliczył ani grosz, więc całość wyszła mnie dokładnie 1 497,05 zł licząc ze wszystkimi kosztami. Mogło byś odrobinkę taniej, bo dodałem sobie do zamówienia testerek lipoli za 8 dolców i przesyłkę średnio tanią wybrałem.

Chyba trudno będzie kupić taniej aparaturę tej klasy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam takie małe pytanko. Czy ktoś z Was zamierza w najbliższym czasie robić zakupy w HIMODEL :?: Interesuje mnie coś takiego:

Świeca żarowa do silnika AP .061

W żadnym polskim sklepie nie mogę jej znaleźć :? A ja nigdy nie kupowałem w zagranicznym sklepie. Z resztą chyba nie opłacało by mi się kupować samych świec. Dlatego jeśli ktoś robiłby zakupy w HIMODEL chętnie bym się dołączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.