Skocz do zawartości

GMS .76 RING-FN BB


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam GMS'a .40 wersję bez pierścieni. Jeśli jakość tej .76 jest taka sama to zdecydowanie polecam. Łatwa regulacja, dobrze wkręca się na obroty, po prostu przyjemny silniczek :) Po dobrej regulacji pali z palca od obrotu. Potrafi przelatać praktycznie cały sezon bez "większej" regulacji. Naprawdę jak dla mnie bezproblemowy silnik. Mimo iż jest to chińska konstrukcja jakość wykonania jest na prawdę ok. Dobra, mocna i tania alternatywa dla innych silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GMS'a .25 i równiez jestem baaardzoo zadowolony,latam na nim od sezonu,latał już w 3 modelach,w każdym sprawował się wzorowo,w niczym nie ustępuje Os Maxowi.Podpisuję się obiema rencyma pod tym co napisał kolega Mayo.Zdecydowanie polecam!!!Również przymierzam się do zakupu wersji .76 i nie mam co do tego silniczka żadnych obaw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.