Skocz do zawartości

model subaru z de agostini


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, a mianowicie wpadł mi w ręce, (kupiłem dla syna 4 latka ma on) samochód subaru impreza składane z de agostini aparaturę ma bycmo. Jeździ do przodu i do tył ale sam skęca w lewo i nie reaguje na pilota nie wraca skręt ani nie skręca w prawo. Co to mogło paść w nim i jak można naprawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bateryjki były ładowane 6 godzin, jak nie ruszę skrętu kół to jeździ a jak tylko chcę skręcić w prawo lub w lewo automatycznie kieruje w lewo serwo kierownicy. chcąc wyprostować ręcznie jest opór ale i tak się nie wyprostuje tylko słychać jak silnik chce skręcić. Po odłączeniu serwa samochód nadal jeździ w przód i w tył. Jeszcze zauważyłem coś takiego, że jak włącznik w samochodzie jest w pozycji wył. a podłącza się bateryjki to sam przeskakuje na jazdę w przód na maxa i także nie reaguje na pilota, a ręcznie przekręcam regulację prędkości to się wtedy wyłączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób tak odłącz silnik ( żeby podczas przesunięcia wajchy nie pojechał) i zobacz czy worólę reaguje jeśli tylko na gaz to zamień kolejność i zobacz czy działa serwo skrętu

 

EDIT:Podejrzewam że to po prostu padnięta aparatura Jak chcesz to mogę ci taka sama sprzedać za 40zł + wysyłka (aparatura odbiornik i kwarce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.