Skocz do zawartości

Darmowy symulator z dobrą fizyką ...


Maciej1996

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak powiedział ErasSo-taki symulator po prostu nie istnieje :mrgreen: FMS ma tragicznie małe odwzorowanie w stosunku do rzeczywistości.Z czystym sumieniem mogę polecić symulator Phoenix RC(nowa wersja+upgready).Swoje kosztuje ale grafika jest na prawdę powalająca a co do odwzorowania.....czuję się jakbym stał na środku pola i latał swoim modelem.Dodatkowo symulator posiada możliwość zmiany parametrów modeli(można zmienić SC,kształt krawędzi natarcia,serwa,silnik,EPA,masę modelu,ciąg silnika i inne cuda).Symulator swoje kosztuje ale ja już zrozumiałem że jest to uzasadniony wydatek,zamiast budować kolejną małą spalinkę czy jakiegoś górnopłata śmiało mogę ćwiczyć na symku a zbierać na budowe akrobacyjnej benzynki.Tak samo byłoby i w twoim wypadku9napisałeś że interesują Cię heli)-zamiast kupować badziewnego HK za 30$ polatasz dłuższy okres na symku,zdobędziesz umiejętności i środki co pozwoli Ci na zakup np.T-rexa 600 Nitro(oj z dobre kilka lat byś chyba musiał odkładać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.