Jump to content

Witam Wszystkich!


zaur

Recommended Posts

Mam już 35 lat, więc najmłodszy nie jestem. Jednak w samolotach RC jestem świeży i mało wiem. W zasadzie to tak jakby drugie podejście do samolotów RC. Mając naście lat chodziłem na modelarnię i nawet mam z tamtych lat nieskończony model akrobata KADET. Cóż szkoła, wojsko, praca i kariera zrobiła długa przerwę w moim hobby. Czasy się zmieniły, ustatkowałem się i osiągnąlem jakiś standard życiowy. Parę lat temu postanowiłem wrócić do starego hobby. Tyle, że z lotnictwem mi nie wychodziło. Skupiłem się na kołowym. Zdobyłem różne doświadczenia w tej kategorii, ale jakby temat się zawiesił. Owszem lubię pojeździć, ale też lubię budować. Postanowiłem znów spróbować lotnictwa. Może w końcu nauczę się latać. Bawiłem się spalinkami i wiem, że to nie dla mnie. Hałas, dym i brak miejsca do latania czy jeżdżenia. Zdecydowanie wolę elektryki.

Kończę poprawki trenerka z depronu (spartoliłem skrzydło) i będę próbował latać. Ale w między czasie chciałem popracowac trochę nad jakimiś półmakietami WWII. Oglądałem wszystko. Brytyjskie, włoskie, amerykańskie samoloty a nawet niemieckie, których nie lubię. Jakoś nie przemawiały do mnie. Po przeczytaniu tematu o budowie Łosia, zdecydowałem się na polskie lotnictwo. Mamy sporo projektów z tamtych czasów.

Żeby było trudniej wybór padł na PZL P-62 i PZL P-48 Lampart. Brak planów i rysunków daje szerokie pole do działania wyobraźni.

Myślę, że nauczę się latać a w między czasie rozpracuję te dwa modele na początek.

Zarejestrowałem się aby móc zdobyć wiedzę do tego potrzebną i liczyć na wsparcie.

Pozdrawiam

Zbyszek

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.