Skocz do zawartości

Witam Wszystkich!


zaur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 35 lat, więc najmłodszy nie jestem. Jednak w samolotach RC jestem świeży i mało wiem. W zasadzie to tak jakby drugie podejście do samolotów RC. Mając naście lat chodziłem na modelarnię i nawet mam z tamtych lat nieskończony model akrobata KADET. Cóż szkoła, wojsko, praca i kariera zrobiła długa przerwę w moim hobby. Czasy się zmieniły, ustatkowałem się i osiągnąlem jakiś standard życiowy. Parę lat temu postanowiłem wrócić do starego hobby. Tyle, że z lotnictwem mi nie wychodziło. Skupiłem się na kołowym. Zdobyłem różne doświadczenia w tej kategorii, ale jakby temat się zawiesił. Owszem lubię pojeździć, ale też lubię budować. Postanowiłem znów spróbować lotnictwa. Może w końcu nauczę się latać. Bawiłem się spalinkami i wiem, że to nie dla mnie. Hałas, dym i brak miejsca do latania czy jeżdżenia. Zdecydowanie wolę elektryki.

Kończę poprawki trenerka z depronu (spartoliłem skrzydło) i będę próbował latać. Ale w między czasie chciałem popracowac trochę nad jakimiś półmakietami WWII. Oglądałem wszystko. Brytyjskie, włoskie, amerykańskie samoloty a nawet niemieckie, których nie lubię. Jakoś nie przemawiały do mnie. Po przeczytaniu tematu o budowie Łosia, zdecydowałem się na polskie lotnictwo. Mamy sporo projektów z tamtych czasów.

Żeby było trudniej wybór padł na PZL P-62 i PZL P-48 Lampart. Brak planów i rysunków daje szerokie pole do działania wyobraźni.

Myślę, że nauczę się latać a w między czasie rozpracuję te dwa modele na początek.

Zarejestrowałem się aby móc zdobyć wiedzę do tego potrzebną i liczyć na wsparcie.

Pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.