Skocz do zawartości

Ysflight


Vertigooo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś w to gra? Gra jest prosta i darmowa naprawde wiele samolotów i śmigłowców.

od od zera japońskiego po B2. Oczywiście trzeba wszystko kontrolować zarówno przy starcie jak i lądowaniu. klapy koła itd. Ja dziś molim ulubionym Zerem (chyba najzwrotniejszy i ma możliwość latania z prętkością około 60 mil/h więc slowflayer :devil: :devil: zestrzeliłem na najtrudniejszym pozimie 5 mustangów miałem dwuch pomocników. Najważniejsze nie daj się wciągnąć w walkę kołową bo wytracisz prędkość i mają cię jak na tacy :roll: Z odrzutowaców fajny jest oczywiście F22 ale F15 też jest w miare przyzwoity tak czy inaczej A10 wymiata. SZOK!!! ile może zabrać pod skrzydła. Można też polatać B29 a jak coś większego to może B52. Albo 747 :D A zresztą ściągnijcie sobie tą gre ja latam już rok i niemoge się nacieszyć to 10 minut codzień muszę usiąść. Mozna by organizować wali przez multiplayera. Prawie 100 samolotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.