Skocz do zawartości

Trenerek telemaster


filipek84

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z problemami postanowiłem napisać jeszcze raz ten temat

 

Więc tak, niedługo kupuje od użytkownika Ksonic 2 trenerki ,,Telemaster'' :D

 

Może trochę danych:

rozpietosć 820 mm

długość około 650 mm

waga póki co nieznana

 

miał bym pytanie jakie wyposarzenie włożyć do takiego cudeńka? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji że pisze wreszcie jakiś temat kupie używaną adapke 4 kanałową (na 100% sprawną) do 100 zł.

Litości!!! Mości Panie skoro piszesz jakiś temat i jest to pierwszy temat to zrób to porządnie,

poprawną polszczyzną. Nie musisz się śpieszyć powoli spokojnie napisz przeczytaj i jak jest ok dopiero naciśnij wyślij...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jak dla mnei taki temat do zamknięcia (poprawy) od razu, ale nie mnie sądzić.

 

Co do wyposażenia, to lepiej opisz model i środki jakimi dysponujesz. No i czy UH (Sklep w HongKongu) wchodzi w grę ?? Ale tak na szybko, serwa 9g, silnik tak 500g ciągu, do tego odpowiedni regiel i pakiet 2S, pojemność już zależy od Ciebie (Myślę, że tak do 1500mAh)

 

P.S - Jeśli chodzi o Twoją adapkę, to jeżeli szukasz MODE1 - pisz do mnie na PW (mam na sprzedaż Hitec Focus)

 

P.S2 -

Litości!!! Mości Panie skoro piszesz jakiś temat i jest to pierwszy temat to zrób to porządnie,

poprawną polszczyzną. Nie musisz się śpieszyć powoli spokojnie napisz przeczytaj i jak jest ok dopiero naciśnij wyślij...

Słuchaj Osy, dobrze prawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dawno się nie udzielałem na tym forum ale do rzeczy . Stoję przed wyborem odbiornika współpracującego z hitec focus 4 (oczywiście 4 kanałowej) 35MHz Mode 1 kwarc 76ch (ale raczej kupuje do niej nowy komplecik) nie dysponuje dużą sumą pieniędzy tak z 70 zł (może po świętach dostane przypływ pieniędzy).Może ktoś ma jakiś używany odbiornik mogą być na różnych Polskich portalach ,ale najmilej widziane jest mi allegro ;) w oko wpadł mi

http://www.allegro.pl/item851823596_odbiornik_4ch_35_mhz_z_synteza_corona_rp4s1_bcm.html albo http://www.allegro.pl/item852447553_odbiornik_ek2_0420a_esky_35mhz.html

nie wiem czy dobry :| :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.