Skocz do zawartości

Hobby City status klienta ?


wosiekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moze mi ktos wyjasnic co oznaczaja te opisy :

 

Bonus Points

Your new discount code is: kod

You can use this code at anytime, it is valid for 90 days and there is no minimum purchase amount!

 

 

 

Below are your active store credits

Type Code Amount

bla bla $2.03

Return

 

Ja przy kazdym zakupie wpisuje kod kot dzieki ktoremu mam niewielki upust w cenie. Poniewaz dokonalem ponad 20 zakupow zmienil sie moj status jako klienta w tym sklepie .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po pierwsze dzieki adminowi za wykasowanie kodu , tak jak pisalem nie znam angielskiego wiec nie zorientowalem sie do czego ten kod sluzy.

Po drugie mysle ze , jedynie ja moge go wykorzystac gdyz jest przypisany do mojego adresu , jesli nie to zrobie upominek kolegom z forum. Szegolnie dla kolegi Pawel R . Z tego co napisalem nie bylo ble ble , jedynie konkretne pytanie dotyczace mojego problemu. Prosze potraktuj to jako upominek na swieta , tylko nie przesadzaj.Zaoszczedzisz 2.03 $

 

 

 

Ps ( do admina )

 

Odpisuje tak pozno gdyz mialem problemy z zalogowaniem , w Fire Foxie za kazdym razem jak sie logowalem nie otwierala sie strona z moim nickiem . Nawet poprosilem o nowe haslo i tez nie moglem sie zalogowac. W Internet Explorer wyskakiwal blad tak ze w koncu musialem zaintalowac nowa wersje i teraz wlasnie pisze ten list.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.