Skocz do zawartości

Witam (mam pytanie odnośnie belta cp)


mario111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zarejestrowałem się na forum ,ale nie mogę nigdzie pisać postów ,ani zakładać nowych tematów :cry:

 

Tydzień temu kupiłem heli Belt CP ,nie chciałbym go od razu rozwalić ,więc poćwiczyłbym ma symulatorze Phoenix ver1.01 ,problem w tym ,że nie ma go w dostępnych modelach :cry: ,można go jakoś wgrać ??? ,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zarejestrowałem się na forum ,ale nie mogę nigdzie pisać postów ,ani zakładać nowych tematów :cry:

 

Tydzień temu kupiłem heli Belt CP ,nie chciałbym go od razu rozwalić ,więc poćwiczyłbym ma symulatorze Phoenix ver1.01 ,problem w tym ,że nie ma go w dostępnych modelach :cry: ,można go jakoś wgrać ??? ,pozdrawiam.

 

Wybaczcie ,tak się przejąłem pytaniem ,że zapomniałem się przywitać.

 

Mam 26 lat jestem elektronikiem ,pracuję w zawodzie :D ,modelami interesowałem się od dawna (na początku do sklejania) ,nie miałem funduszy na droższe zabawy ;) ,jak już wspomniałem tydzień temu kupiłem belta CP ,zestaw RTF ,ale od razu widać ,że nie do końca taki RTF ,bo to i owo trzeba podokręcać ,skalobrować,itp. W każdym razie witam wszystkich forumowiczów,pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.