Jump to content

Belt CP na symulatorze phoenix


mario111

Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum,to jest mój pierwszy post, mam kilka pytań odnośnie heli Belt CP:

 

1. Czy można jakoś wgrać ten model do symulatora phoenix 1.01 ,chciałbym najpierw się wprawić ,by nie rozwalić się po kilku sekundach ;) :?:

 

2. Chodzi mi o nadajnik ,czy sygnał jest jakoś kodowany ,czy to po prostu zwykła modulacja FM :?: (jak to drugie to może być podatny na zakłócenia ,wolę sie przygotować)

 

3. Jak poznać czy mój nadajnik ma konfigurację MODE1, czy MODE 2 ,oczywiście można załączyć i sie dowiem ,ale wolę wiedzieć najpierw niż potem łapać się w sterowaniu. Typ EK2-0406A

 

4. Na ile minut lotu mniej więcej starcza bateria 1800mAH ???

 

Wiem ,że niektóre pytania mogą wydawać się głupawe, ale mam heli od tygodnia więc jedyne co dotąd robiłem ,to kilka lotów na symulatorze dostępnymi modelami, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

1. Nie spotkałem Belta do Phoenixa (fakt, bardzo nie szukałem)

 

2. gdzieś na forum jest link do instrukcji, opcja szukaj (chyba fm).

 

3. jeden drąg nie wraca sam do neutrum (na środek):

prawy - mode 1

lewy - mode 2

4. ok 6 minut. (mniej więcej, zależy nawet od tego jak ciasno masz głowicę i snapy, serwa więcej biorą!)

Link to comment
Share on other sites

Ok dziękuję ci bardzo!!! , jak to nie problem to chciałbym jeszcze zapytać o kalibrację nadajnika, robi się ją za pomocą potencjometrów obok gałek sterowniczych, a w symulatorze też trzeba co nieco poprzestawiać.

 

Chodzi mi o to, że kalibracja nadajnika to tylko "analogowa" (te potencjometry) ,nie ma tam żadnego EEPROM ,że jak namieszam w kalibracji w symulatorze ,to zapisze mi się jakoś to w nadajniku ,nie chcę namieszać? ,pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego zamierzasz latać na Phoenixie 1.01 skoro w zasiegu reki masz wszystkie aktualizacje,upgeady,ulepszenia i dodatki??Wystarczy że wpiszesz w google i będziesz mógł je darmowo pobrac z oficjalnej strony PhoenixRC.Ważne jest abys instalował je po kolei.Jeśli masz Phoenix 1.01 masz również dostęp do nowszych wersji(aktualizacji) ponieważ cała tajemnica tkwi w procesorze jaki znajduje się w interface-ie-kod w nim zawarty jest kluczem do programu i bez niego nie uruchomisz symka,dlatego też takie rozwiązanie było możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.