Skocz do zawartości

Czy konektor mini tymara bedzie dobry?


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, nie napisałeś jaki prąd będzie ciągnął silnik. Koledzy odpowiadali Ci, zakładając, że jeśli kupiłeś pakiet 30c, to będziesz potrzebował przynajmniej 50A.

Ale jeśli twój silnik to np. szczotkowe '400', które potrzebuje max 10A, to śmiało możesz stosować to swoje złącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie złącze ma bezpieczną granice 10A.

 

Goldy jak i t-Deansy mają dużo wyższą granicę [jaką nie wiem, ale u mnie goldy prąd 30A wytrzymują i się nie grzeją]

 

Radze to jednak wymienić. I nie próbować być mądrzejszym od doświadczonych (mówię o kolegach wyżej, nie o sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik z regulatorem najlepiej połączyć bananami. W przepadku wyrwania silnika z łoża, kable same się bezpiecznie odłączą. Przechodziłem to już raz w domu :) Silnik daleko nie poleciał... Co do połączenia pakiet-regulator, to tak, jak doradzają, DEAN. Łatwość połączenia z ładowarką :) Dość uniwersalne złącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.