Skocz do zawartości

Spektrum AR6100 DSM2


alfa_80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych:) Od niedawna stałem się posiadaczem modułu nadawczego firmy spektrum moduł DM9-9 kanałowy dla JR-ów mój nadajnik to PCM9XII-zapewne dobrze wszystkim znany. Odbiornik to AR6100e spektrum z moich obserwacji wynika że ten odbiornik bardzo dziwnie się zachowuje po pierwsze bardzo wolno się loguje

po utracie sygnału (wyłaniam nadajnik) 5 sekund i włączam znowu-odbiornik się loguje

do nadajnika-za drugim razem już nie i tak co 2 włączenie nawiązuje połączenie.

I ostatnia sprawa "Fail-Safe" czy te ustawienia bezpieczeństwa są w jakiś sposób konfigurowalne-chodzi mi o to że latam tylko i wyłoncznie elektrykami i w momencie utraty

sygnału z nadajnika odbiornik automatycznie przechodzi w stan Fail-Safe i ustawia 1 kanał

czyli gaz silnika na niski co dla mnie jest bez sensu wolałbym żeby silnik był po prostu wyłączony a stery w neutrum. Pytania te kieruje głównie do użytkowników Spektrum

i tego nieszczęsnego AR6100.Wielkie dzięki za każdą odpowiedz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.