Decco Posted December 1, 2009 Posted December 1, 2009 Witam wszystkich i każdego z osobna. Mam na imię Łukasz, wiek 16, mieszkam w Strzegomiu. Dopiero od niedawna zacząłem się interesować modelarstwem, a w szczególności RC. Na swoim koncie posiadam już samolot Sky Lady II oraz heli E-Sky Hunter lecz wciąż jestem zielony w tej dziedzinie ^^. Pozdrawiam Łukasz.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.