mavericknt Posted December 2, 2009 Posted December 2, 2009 Cześć nam na imie Jakub Świst jestem z Nowego Targu. Jestem szybownikiem i modelarzem. W modelarstwie to głównie szybowce bo to moja pasja. Mam nadzieje że wniose coś pomocnego do forum.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.