Skocz do zawartości

mój deproniacz gradient


Rekomendowane odpowiedzi

ja swoje zdjęcia wykonuje w dobrej jakości aparatem. Potem za pomoca odpowiedniej wtyczki do Windowsa Xp, mam możliwość zmiany rozmiarów zdjęcia. Dzieki temu zdjęcia ważą mniej. Jednak nie srawdzałem, czy wystarczy podczas wstawiania na serwer imageshack.us wybrać odpowienio mały format i waga zdjęcia będzie podobna :D. Zas jak wstawiaj zdjęcia to format 640x480 lub 800x600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt to 2x serwo HS55 silnik speed 400z przekładnią 4:1 śmigło 9-4,5 pakiet to 7celi sanyo o pojemności 600mah regulator to SP-1010 niestety został zniszczony przez pakiet w czasie kraksy i potrzebuje do niego zdjęcia albo schematu o które prosiłem tutaj http://www.szabatowski.com/forum/viewtopic.php?t=1523 mam aparaturę renger III i mikro odbiornik HFS-04mg aparatura jest na 35mhz CH78.model ma rozpiętość skrzydeł 95cm i długość kadłuba 57cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wcześniej latałem trochę na FMS i przed lotem zmniejszyłem wychylenia sterów na minimalne.A co do przeniesienia SC to ledwo zmieściłem w tym modelu cały osprzęt i wydaje mi się że model nawet jest za ciężki na przodzie bo go ciągnęło do ziemi i co jakiś czas dawałem mu w górę,ale sam nie wiem bo wtedy pierwszy raz leciałem modelem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.