Jump to content

mój deproniacz gradient


Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ja swoje zdjęcia wykonuje w dobrej jakości aparatem. Potem za pomoca odpowiedniej wtyczki do Windowsa Xp, mam możliwość zmiany rozmiarów zdjęcia. Dzieki temu zdjęcia ważą mniej. Jednak nie srawdzałem, czy wystarczy podczas wstawiania na serwer imageshack.us wybrać odpowienio mały format i waga zdjęcia będzie podobna :D. Zas jak wstawiaj zdjęcia to format 640x480 lub 800x600.

Link to comment
Share on other sites

sprzęt to 2x serwo HS55 silnik speed 400z przekładnią 4:1 śmigło 9-4,5 pakiet to 7celi sanyo o pojemności 600mah regulator to SP-1010 niestety został zniszczony przez pakiet w czasie kraksy i potrzebuje do niego zdjęcia albo schematu o które prosiłem tutaj http://www.szabatowski.com/forum/viewtopic.php?t=1523 mam aparaturę renger III i mikro odbiornik HFS-04mg aparatura jest na 35mhz CH78.model ma rozpiętość skrzydeł 95cm i długość kadłuba 57cm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wcześniej latałem trochę na FMS i przed lotem zmniejszyłem wychylenia sterów na minimalne.A co do przeniesienia SC to ledwo zmieściłem w tym modelu cały osprzęt i wydaje mi się że model nawet jest za ciężki na przodzie bo go ciągnęło do ziemi i co jakiś czas dawałem mu w górę,ale sam nie wiem bo wtedy pierwszy raz leciałem modelem :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.