Skocz do zawartości

Witam


btg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów, modelarzy. Jest mi niezmiernie miło dołączyć do tego forum- mam nadzieję, że dowiem się tutaj wielu interesujących mnie ciekawostek modelarskich.

 

Kilka słów o mnie? Oprócz typowych dla ludzi mojego wieku pasji (kolarstwo MTB, pływanie, koszykówka, wędkarstwo, gra w paddle'a). Interesuje się również sztuką wzornictwa przemysłowego (czyli pospolicie nazywany design), wydarzenia kulturalne w Warszawie. Kulinarnie uwielbiam pierogi z kapustą i grzybami a na deser-tiramisu. Jestem z zamiłowania żeglarzem, w przyszłości chcę zostać architektem jachtowym. Z racji tego, że teraz jestem licealistą, narazie realizuję swoją pasję projektowania jednostek pływających na polu modelarstwa.

 

Na swoim koncie mam 4 modele w/g własnego konceptu i 2 kolejne w drodze!

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany projektem modelu jachtu na zamówienie- służę swoim doświadczeniem i pasja.

 

z żeglarsko/modelarskim pozdrowieniem,

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.