Skocz do zawartości

Święta, święta, święta!!!!


upgrayedd

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że do świąt jeszcze 16 dni ale... :D

Nie mogłem wytrzymać i chciałem podzielić się moją refleksją na temat świąt. Otóż są one najlepszym okresem w roku i w ogóle najlepsze!!! :jupi:

 

 

I z tej właśnie okazji, chciałem wszystkim forumowiczom życzyć udanych modeli, własnych projektów, no i wiadomo :devil: zdrowia i samych szóstek w szkole :lol2: . I tego samego w nadchodzącym niu jerze i extra sylwka. :faja:

 

 

 

Jak ktoś jeszcze nie jest w świątecznym humorze niech obejrzy sobie to:

i od razu mu się polepszy :) .

 

Dopisywać się do życzeń i nie narzekać na komercyjne święta. Teraz wszystko takie jest :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Są okropne, sztuczne

Jak koszule non-iron! :P

 

W radiu ciągle to last kristmas

Piosenka o laluni, co puściła w trąbę gościa - ale u nas robi za kolędę :P

 

Mikołaj tak naprawdę nie istnieje.

Nie... :shock:

 

 

To nie może być prawda! :'( :cry:

 

 

Poza tym jest zimno...

Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno! Pani kierowniczko, takie jest odwieczne prawo natury! :D

 

Wesołych świąt.

Wesoły świąd! :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swieta lubie. W tym roku czekam juz tylko na snieg bo 3 letniemu bratu zrobiłem sanki z 2metrowych nart - jezdza jak szalone. Normalnie jak z nim pojde na gorke to wszystkie dzieciaki z opadnieta szczena beda ogladac jak jezdizmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Świąd i pieczenie bym nawet powiedział!

Poradnia "W" :wink:

 

 

 

Święta? Najcholerniejsze, co może być. Nigdy nie wiadomo, co komu kupić, a i dostaje się zupełnie nie to, co powinno. :wink:

 

Jak cieszyć się ze Świąt, skoro we Wigilię na dyżur do 12-ej w Pierwsze Święto, luz do Drugiego w południe, bo na 12-tą znów na dyżur do 12-tej w niedzielę, no i, oczywiście, w Nowy Rok na dyżur na 12-tą :P

Całkiem milutkie Święta 24/24 i nawet upić się z radości nie można :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=3239

 

Swieta ....- wspaniala rzecz !! - pod Choinka zawsze znajdzie sie jakis Motorek albo dwa ..... to mi pozostanie z dziecinstwa ,kiedy marzylem o silniczku pod choinka ...nigdy niestety nie dostalem - za to teraz..... odbijam sobie "zle" czasy .

 

 

Zycze Wszystkim -WESOLYCH SWIAT -

(Nasza spanielica Aggi "pracuje" czasami jako modelka do Kart Bozonarodzeniowych ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.