Jump to content

Witam!!


Ja-a

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Nazywam się Michał, mam 20 lat. Lotnictwem interesuję się od dzieciństwa, zarażony pasją Ojca który jest pilotem. Aktualnie latam motoszybowcem (Sunny) na następny sezon planuje samolotowy model treningowy oraz combat'a (Ił-2). Doświadczenie raczej niskie, latam dopiero jeden sezon, może troszkę większe odnośnie samego budowania modeli. Jak na razie żadnego modelu nie rozbiłem więc trudno nazwać mnie modelarzem :P (a może nie najgorzej latam (??) :D). W zimę nie latam ponieważ nie bawią mnie elektryki wole zapach spalin i uświniony olejem model.

 

Pozdrawiam, i liczę na akceptacje waszego grona!

Posted

Zanim zapytasz - niedlugo bedziesz dodany do grupy uzytkownikow ;)

Już...

Witam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.