Skocz do zawartości

Hobby King Battery Medic System 6S


Piotrek_G

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że zrobię sobie prezent pod choinkę i kupię TAKIE ustrojstwo. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat tego urządzenia? Czy mając pakiety firmy 3E Model i Turnigy, muszę dokupować jakieś przejściówki TYPU ? Kiepsko u mnie z wiedzą na ten temat, dlatego proszę o pomoc.

 

Tu mamy praktycznie to samo, tyle że na jednym zdjęciu jest adapter, na temat którego nie ma żadnej informacji na stronie HK.

Znalazłem coś takiego do pakietów 3E Model, ale skąd mam mieć pewność, że będzie współpracować z tym balanserem?

 

Wiem już, że pakiety Tunigy mają złącze serwisowe JST-XH, więc nie potrzebuję adaptera. Co do 3E Model, nie wiem.

 

Czy wyjścia serwisowe do balansera różnią się kolejnością przewodów i po to są potrzebne adaptery, czy tylko kształtem wtyczki?

 

Jeśli się nie mylę, to pomiędzy tymi -gniazdami nie ma różnicy, więc chyba właśnie tego adaptera potrzebuję do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to pomiędzy tymi -gniazdami nie ma różnicy, więc chyba właśnie tego adaptera potrzebuję do kompletu.

Gniazdo z model.sklep jest zakończone z jednej strony wtyczką zaś z drugiej zą luźne kable, natomiast jak kupisz to z hobby king-a będziesz miał już wtyczkę do różnych pakietów bez żadnych przeróbek, które możesz podłączyć do tego "komputerka".

 

Zerknij na zdjęcie tego sprzętu i zobacz jak jest podłączony pakiet z "maszynką". ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że to gniazdo z luźnymi przewodami jest tego samego rodzaju co te na płytce i będę poprzez nią mógł podłączyć pakiet 3E Model. Na zdjęciu pakiet 6S podłączony jest bezpośrednio przez złącze JST-XH i tak samo podłączę pakiet Tyrnigy, tyle że 3S. Z boku są pozostałe gniazda.

Tak czy siak, już chyba wiem co mam zamówić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.