Jump to content

Hobby King Battery Medic System 6S


Piotrek_G

Recommended Posts

Pomyślałem, że zrobię sobie prezent pod choinkę i kupię TAKIE ustrojstwo. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat tego urządzenia? Czy mając pakiety firmy 3E Model i Turnigy, muszę dokupować jakieś przejściówki TYPU ? Kiepsko u mnie z wiedzą na ten temat, dlatego proszę o pomoc.

 

Tu mamy praktycznie to samo, tyle że na jednym zdjęciu jest adapter, na temat którego nie ma żadnej informacji na stronie HK.

Znalazłem coś takiego do pakietów 3E Model, ale skąd mam mieć pewność, że będzie współpracować z tym balanserem?

 

Wiem już, że pakiety Tunigy mają złącze serwisowe JST-XH, więc nie potrzebuję adaptera. Co do 3E Model, nie wiem.

 

Czy wyjścia serwisowe do balansera różnią się kolejnością przewodów i po to są potrzebne adaptery, czy tylko kształtem wtyczki?

 

Jeśli się nie mylę, to pomiędzy tymi -gniazdami nie ma różnicy, więc chyba właśnie tego adaptera potrzebuję do kompletu.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się nie mylę, to pomiędzy tymi -gniazdami nie ma różnicy, więc chyba właśnie tego adaptera potrzebuję do kompletu.

Gniazdo z model.sklep jest zakończone z jednej strony wtyczką zaś z drugiej zą luźne kable, natomiast jak kupisz to z hobby king-a będziesz miał już wtyczkę do różnych pakietów bez żadnych przeróbek, które możesz podłączyć do tego "komputerka".

 

Zerknij na zdjęcie tego sprzętu i zobacz jak jest podłączony pakiet z "maszynką". ;D

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o to, że to gniazdo z luźnymi przewodami jest tego samego rodzaju co te na płytce i będę poprzez nią mógł podłączyć pakiet 3E Model. Na zdjęciu pakiet 6S podłączony jest bezpośrednio przez złącze JST-XH i tak samo podłączę pakiet Tyrnigy, tyle że 3S. Z boku są pozostałe gniazda.

Tak czy siak, już chyba wiem co mam zamówić.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.