Skocz do zawartości

Jaki regulator?


Wiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

...Mam regler 60A,czy nie bedzie za slaby?

 

Wg mnie będzie OK. Czasy pracy na pewno krótkie więc problemów nie powinno być. Szybciej odda ducha silnik niż 60A regulator. Choć Mega to solidny motorek i sporo zniesie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam regler 60A,czy nie bedzie za slaby?

Zależy jeszcze co to za regulator.

Ja ostatnio usmażyłem Pulso 60A obciążając go max 50A. (plus maksymalnie dociązony BEC)

A w szybowcu jeszcze do tego słabe chłodzenie i praca na max mocy przez minutę...

 

Swoją drogą zawsze można dobrać łopaty pod regulator (za pomocą amperomierza). Silnik przecież nie musi być dociążony do granic swoich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę uszkodzić silnik jeżeli zamontuję regulator 25A do silnika który ma w specyfikacji napisane 20A ????

Silnika nie uszkodzisz :)

Możesz jedynie uszkodzić regulator jeśli silnik pobierze więcej A.

W specyfikacji silnika jest podany pobór prądu po to aby dobrać do silnika regulator.

Zawsze wybieraj regulator o 5-10A większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej odda ducha silnik niż 60A regulator.

Wolalbym zeby padl regulator i najlepiej jeszcze na ziemi :D

Silnik+przekladnia kosztowala sporo kasy :( .,dlatego wole zapytac dla pewnosci.

 

Zależy jeszcze co to za regulator.

Radek niewiem czy nazwa cos ci mowi? Dymond SMART 60,2-5 LiPo,3A/5V BEC(Korea ).

Silnik kupilem razem z regulatorem (Combo).

Poczatkowo silnik mial miec smiglo 10x6(bez przekladni),ale teraz z przekladnia i wiekszym smiglem? Stad moje watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji silnika jest podany pobór prądu po to aby dobrać do silnika regulator.

Zawsze wybieraj regulator o 5-10A większy.

Zgadza sie,ale jak w moim przypadku dokladasz przekladnie i wieksze smiglo i pobor A napewno sie zwiekszy.Pytanie tylko o ile :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.