chasz61 Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 Pozdrawiam , nazywam się Stasiek Waligóra , mieszkam w Mrągowie , mam 48 lat . Zaczynam przygodę z modelarstwem .
halabala83 Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 tos dobrze trafił kolego . pozdrawiam i witam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.