Skocz do zawartości

Witam


grubson

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Kamil Pochodzę z miasta Brzeska

Chciałbym Zacząć robić coś swojego Chodzi o modele R/c latające

Moje przygoda zaczeła się dosyć niedawno Jak zakupiłem sobie mały helikopterek v-max copter Bardzo mnie to zainteresowało Jednak że brakuje mi podstaw To budowy takich modeli bardziej od helikopterów interesuje mnie budowa samolotów

 

mój zawód to Kucharz

Pasja-Motoryzacja

Zainteresowania- Modelarstwo

hobby zbieranie znaczków

 

Mam nadzieje że mi tu pomożecie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Witaj na forum :) Fajnie że nasze grono się powiększa :!:

 

Dwie drobne uwagi:

1) Poprawiłem twojego posta bo helikopter i hobby pisze się przez "h" a nie przez "ch", tu na forum przywiązujemy wagę do ortografii, dlatego prośba by na przyszłość pisać poprawnie lub/i zainstalować sobie słownik do przeglądarki który automatycznie poprawia błędy.

2) Używaj znaków interpunkcyjnych typu ".", ",". W twoim poście ich brak przez co ciężko się go czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Administrator nie dodał Cię jeszcze do grupy użytkowników, którzy mają prawo do pisania na forum. Widać też że nie czytałeś regulaminu, bo byś nie zadał tego pytania ;)

 

Pozdrawiam!

Szymon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubson, Ciekaw jestem też ile właściwie masz lat? Pokazuje 16 oraz 18 lat, wygląda to na niewłaściwe wypełnienie profilu. Czyli poprawnie uzupełnij profil oraz zapoznaj się z REGULAMINEM. Taka mała prośba, no w sumie to dwie ale malutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.