Skocz do zawartości

AeroFly 5 i Realflight G5


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Oczywiscie, że mowa o Aerofly 5 Real flight od G3 sie nic nie zmienia.Nie chce go nawe za darmo

 

:faja: :faja: :jupi:

 

Grafika się poprawiła

:faja: :faja: ;D

 

http://www.youtube.com/watch?v=B8Q0OAq4dtA&feature=related kamera chodzi dużo lepiej do latania 3D :faja: :faja: ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U nas można kupić już za 600zł

Z chęcią bym kupił to bez wahania jak by cena była co najmniej 30% niższa. G5-ka to super sprawa. Miałem okazje testować wersję 4,5 i po prostu jak dla mnie miodzio. Więc na logike 5-ka powinna być lepsza :wink: Niestety za 600 zł to mam niezłe wyposażenie do modelu... Takie to już polskie relania. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DarekRG Coś Ci się chyba pomyliło Real Flight nie zmienia się nic od G3.Modele latają cały czas tak samo czyli wg nienaturalnie.Grafika poprawił sie nieznacznie.

 

Aerofly pro deluxe był już jak jeszcze Real flight raczkował.Obecnie 5tka aerofly ma tak rozbudowane menu, że w głowie się nie miesci.Lepiej wypuszczać raz na kilka lat coś dobrego niż tak jak Greate planes co pół roku robi nowe częsci i wzbogaca je o kilka modeli

 

Darek Rg gdzie widziałes za 600 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego jak nie użwasz opcji edycji modeli.Na standartowych ustawienia nie wyobrażam sobie latania.Wejdz sobie na strone www.martinpasacek.wz.cz w galerii modeli masz Yak 55M aerofly klikając dalej znajdziesz odnosnik ze stroną do pobrania.To będzie wyedytowany model.Wgraj sobie i zobacz jak się lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.