Skocz do zawartości

Witam!!!


Piotr T.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy, moderatorów i administratorów! Zarejestrowałem się tutaj , ponieważ chcę sie coś nauczyć o modelarstwie :lol: Mam 12 (w lutym 13) lat i nie jestem za bardzo doświadczonym modelarzem ale i tak sie coś tam znam :D . Interesuje mnie właściwie każde modelarstwo oprócz kartonów. Najbardziej kręcą mnie modele RC samolotów ale też robie plastikowe modele :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witaj na forum! Na początek polecam przejrzeć dział "Od czego zacząć" -> są tam opisane różne możliwości rozpoczęcia tego hobby dla początkujących modelarzy, jak również znajdziesz tam odpowiedzi na większość nurtujących Cię pytań. Pamiętaj aby ewentualne pytania zadawać w odpowiednich działach, sprawdzając wcześniej czy ktoś takiego pytania nie zadał (np. korzystając z wyszukiwarki). To chyba tyle na początek ;)

 

Aaaa, poprawiłem jednego rażącego ortografa w twoim poście :)

 

To jeszcze kilka spraw organizacyjnych :)

 

O ile pisanie bez ogonków (bez polskich liter jest akceptowalne), o tyle błędy ortograficzne, szczególnie te pierwszego rzędu, nie są mile widziane - polecam zainstalować słownik do Opery lub Firefoxa. Jeśli chodzi o znaki interpunkcyjne i rozpoczynanie zdania wielką literą to nie muszę tłumaczyć bo widzę że radzisz sobie dobrze ;)

 

Posty będziesz mógł pisać, jak administrator doda Cię do grupy użytkowników zaawansowanych :)

 

Może jest tu kilka zasad, których trzeba przestrzegać, ale jeśli zdyscyplinujesz się do ich przestrzegania już na początku, to zapewniam Cię, że pobyt na forum stanie się przyjemnością, i nie spostrzeżesz jak szybko zaczniesz "ogarniać"

całe to modelarstwo lotnicze RC :)

Pozdrawiam!

Szymon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.