Jump to content

Witam!!!


Piotr T.

Recommended Posts

Witam wszystkich modelarzy, moderatorów i administratorów! Zarejestrowałem się tutaj , ponieważ chcę sie coś nauczyć o modelarstwie :lol: Mam 12 (w lutym 13) lat i nie jestem za bardzo doświadczonym modelarzem ale i tak sie coś tam znam :D . Interesuje mnie właściwie każde modelarstwo oprócz kartonów. Najbardziej kręcą mnie modele RC samolotów ale też robie plastikowe modele :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

Witaj na forum! Na początek polecam przejrzeć dział "Od czego zacząć" -> są tam opisane różne możliwości rozpoczęcia tego hobby dla początkujących modelarzy, jak również znajdziesz tam odpowiedzi na większość nurtujących Cię pytań. Pamiętaj aby ewentualne pytania zadawać w odpowiednich działach, sprawdzając wcześniej czy ktoś takiego pytania nie zadał (np. korzystając z wyszukiwarki). To chyba tyle na początek ;)

 

Aaaa, poprawiłem jednego rażącego ortografa w twoim poście :)

 

To jeszcze kilka spraw organizacyjnych :)

 

O ile pisanie bez ogonków (bez polskich liter jest akceptowalne), o tyle błędy ortograficzne, szczególnie te pierwszego rzędu, nie są mile widziane - polecam zainstalować słownik do Opery lub Firefoxa. Jeśli chodzi o znaki interpunkcyjne i rozpoczynanie zdania wielką literą to nie muszę tłumaczyć bo widzę że radzisz sobie dobrze ;)

 

Posty będziesz mógł pisać, jak administrator doda Cię do grupy użytkowników zaawansowanych :)

 

Może jest tu kilka zasad, których trzeba przestrzegać, ale jeśli zdyscyplinujesz się do ich przestrzegania już na początku, to zapewniam Cię, że pobyt na forum stanie się przyjemnością, i nie spostrzeżesz jak szybko zaczniesz "ogarniać"

całe to modelarstwo lotnicze RC :)

Pozdrawiam!

Szymon ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.