Skocz do zawartości

Witam


Gość Kuba.K

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i jestem z Kielc. Chodze do II gim :) . Modelarstwem interesuje sie od okolo 2lat. i chodze na Modelarnie KSM ktora prowadzi (sławna i znana postac) Kazimierz Pela. Na poczatku budowałem jak to poczatkujacy Jaskółki czy jakies gómowki. Teraz bawie sie w R/C posiadam juz 3 kadłuby, i jestem w trakcje budowy cos w stylu park flayera. Będzie to moj pierwszy własnorecznie zbudowany elektryk. Bawie sie tez troche w samochody i heli. Posiadam samochod ktory ma okolo 5 lat(nie smiac sie ) ale jest to porzadny samochod nie jakas zabawka tylko w tamtych latach kosztował okolo 800zł. Posiadam tez najprostszy heli Dragon Fly ale jakos na niego nie nazekam. Pozdrawiam wszytskich uzytkownikow forum ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak pojawi się na forum admin lub moderator, który ma uprawnienia dodawania do grupy aktywnych userów, to mniej więcej wtedy uzyskasz pełen dostęp do forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.