Skocz do zawartości

Cessna 182 Skyline "40"


SiSon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Ostatnio zakupiłem używaną Cessne od jednego z forumowiczów :)

Szukałem takowej w sieci, lecz żadna nie jest nawet w 90% podobna do mojej - ta najbardziej przypomina moją KLIK

 

Rozpiętość skrzydeł to około 160cm, kadłuba 108. Waga jeszcze nieznana.

 

Jest to mój pierwszy spalinowy samolot, dlatego wszelkie rady i propozycje mile widziane.

 

Tak wygląda samolot w stanie surowym (taki zakupiłem za 200zł)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tutaj widać złamaną wręgę, której drugą część posiadam. Mam ja skleić, czy lepiej zrobić nową (co chyba będzie trudne :> )

 

Dołączona grafika

 

Tutaj łoże silnika, pod który silnik pasuje (dziurki na śruby) lecz nie potrafię przykręcić tłumika- trzeba by było jakieś 1-2 cm łoże silnika umieścić niżej.

Te niewysokie blaszki na tłumiku przeszkadzają. Bez nich tłumik by wszedł na styk.

 

Dołączona grafika

 

Os max 46 ax

Dołączona grafika

 

A tutaj obserwatorzy :P

 

Dołączona grafika

 

Czekam teraz na zbiornik, kleje i resztę potrzebnych przyborów.

 

 

Imo. Czy przy takiej temperaturze, -14 stopni, można iść latać elektrykiem? Boje się, że mi serva zamarzną albo pakiet padnie :)

 

Pozdrawiam. Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu niestety, byle ją ulotnić! Model ten ma mi służyć jedynie do nauki pilotażu :) Mimo iż starałem się w miarę rzetelnie przeszukać zarówno internet jak i forum, nie odnalazłem jej, więc bardzo Panu dziękuje za wskazanie tej Cessny, będzie to dla mnie bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.