student87 Posted December 24, 2009 Posted December 24, 2009 Witam ! Mam problem z kalibracja aparatury w symulatorze. Wyglada na to ze kanal na ktorym sa lotki jest sprzezony z wysokoscia i na odwrot. Czy ktos spotakal sie z takim problemem ?
meloow Posted December 24, 2009 Posted December 24, 2009 zaglądnij do instrukcji tam napewno bedzie napisane jak to poprawnie zrobić
student87 Posted December 24, 2009 Author Posted December 24, 2009 pierwsze co zrobilem to zajrzalem do manuala. Interface jest dziecinnie prosty, wszystko jest jasne. Dlubalem tam ale bez rezultatu, lotki sa dalej sprzezone z wysokoscia
razor Posted December 24, 2009 Posted December 24, 2009 przecież jest to wszystko do ustawienia w 'controls'
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.